poniedziałek, 17 października 2011

Zakwaterowanie i pierwsze wrażenia

Miło nam poinformować, że zaczęliśmy nasz program szkoleniowo-stażowy w sercu Doliny Krzemowej. Znajdujemy się w Kalifornii w miasteczku Mountain View. Jak już wspominaliśmy jesteśmy zakwaterowani w bardzo miłym pensjonacie otoczonym zielenią. Pensjonat ma wdzięczną nazwę Oakwood. Okolica jest zaciszna, ale w każdym miejscu czuć niezwykły klimat nowych technologii i innowacji.


Miasteczko, w którym mieszkamy jest dość niezwykłe. Tutaj siedzibę główną ma między innymi GOOGLE. W związku z tym w całym Mountain View mamy do dyspozycji darmowy bezprzewodowy Internet.


 Od razu zabraliśmy się do pracy i wypełniania przydzielonych obowiązków. Ciekawym rozwiązaniem była konieczność wypełnienia elektronicznych spersonalizowanych ankiet. Wypełnialiśmy je indywidualne i na ich podstawie oceniano nasze predyspozycje i możliwości podejmowania decyzji/wyzwań/obowiązków i pełnienia odpowiedniej funkcji w grupie.


 Od samego początku naszego pobytu atmosfera jest bardzo motywująca a każda kolejna godzina przynosi nowe ciekawe niespodzianki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz