niedziela, 17 listopada 2013

Zakładamy firmę

Zajęcia z enterpreneurship, czyli przedsiębiorczości, prowadzi z nami Mike Lyons (CEO firmy ZanttZ Inc.  oraz Consulting Associate Professor na Stanford University) wraz zapraszanymi menadżerami z takich firm jak Microsoft, Intel, Google czy Yahoo. 

W ramach warsztatów realizujemy szereg ciekawych zagadnień z obszaru przedsiębiorczości, wśród których wyróżnić można takie tematy jak: choosing the target market and business models, developing milestones and finacial models czy team building.
 
Zaliczenie przedmiotu to dość duże wyzwanie dla naszego zespołu pracującego nad modelem biznesowym naszego fikcyjnego startupu FlowNet. Zajęcia kończą się prezentacją (pitch) startupu przed inwestorami. Naszą pracę już w najbliższy wtorek będą oceniać venture capitals oraz "aniołowie biznesu" na co dzień oceniający startupy powstające w Dolinie Krzemowej.  Nasz zespół wraz z Mike'm Lyonsem


Konsultacje naszego projektu z ekspertami z Intela i Google 

1 komentarz:

  1. Ja sie ostatnio zastanawialem nad tym czy nie kupie spolke bo w sumie zakladanie spolki to zaczynanie od zera a kupno to zaczynanie z pewnego pulapu. Ogolnie jeszcze nad tym sie nie zastanawialem ale mysle, zeby jednak sie na to zdecydowac.

    OdpowiedzUsuń