czwartek, 19 stycznia 2012

Rozpoczęcie II edycji programu Top 500 Innovators

Szanowni Państwo!

Rekrutacja do drugiej edycji Top 500 Innovators właśnie ruszyła! Gorąco polecamy i zachęcamy do udziału w programie! :-)

W poniedziałek 16.01.2012 roku odbyło się uroczyste śniadanie uczestników pierwszej edycji Top 500 Innovators z Panią Minister Barbarą Kudrycką na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Miejsce spotkania na pewno nie było przypadkowe, ponieważ GPW jest centrum życia gospodarczego naszego kraju i łącznikiem firm oraz inwestorów. Czy nasza grupa okaże się łącznikiem pomiędzy nauką i przemysłem? A nasza wiedza i zdobyte umiejętności przekonają, że współpraca nauki i przemysłu jest potrzebna i może dać zadziwiające efekty?

W panelu dyskusyjnym uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz świata mediów. Rozmawialiśmy na temat zakresu wykorzystania zdobytych doświadczeń i umiejętności w rozwiązywaniu codziennych problemów naukowców i przedsiębiorców.


Wróciliśmy pełni pomysłów i inspiracji oraz gotowi na kolejne wyzwania. Jesteśmy w trakcie pracy nad uruchomieniem internetowej platformy multimedialnej, w której dostępne będą prezentacje przedsiębiorców i nagrania ze spotkań, które będą mogły uczyć i inspirować innych.

Weronika T. Adrian, Sławomir Gruszczyński, Eliasz Kańtoch & Daniel Prusak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz